מעקב משכנתא

מערכת מעקב משכנתה מסייעת לכם לעקוב באופן יום יומי בכל שינוי פיננסי, רגולטורי ובנקאי שיכול לעזור למשכנתה  שלכם! – הכניסה באמצעות המייל

שטרן. ייעוץ משכנתאות

לשיחת ייעוץ ראשונית

שיכולה לחסוך לך עד
מאות אלפי שקלים במשכנתא

צור איתי קשר עכשיו

שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות

משכנתה היא מוצר פיננסי בשוק משתנה

השוק הפיננסי בעולם בכלל ובישראל בפרט כל הזמן משתנה. הריביות עולות ויורדות, המדדים עולים ויורדים, השלטון מתחלף ואתו שרי אוצר והמדיניות הכלכלית, יש משברים וקריסות ויש עליות חדות.

עלויות הגיוס של הבנקים משתנות מעת לעת ואגרות החוב הממשלתיות מגיבות במהירות למקרים שונים ובכך נוצרות הזדמנויות גדולות לבעלי משכנתאות

המשכנתה שלכם מושפעת מכל תנודה כזאת ואנחנו כאן בשביל לנצל את זה לטובתכם.

מדובר על מאות אלפי שקלים שלקחתם מהבנק לעשרות שנים. מעקב ותגובה בזמן יכולות להיות שוות כרבע מיליון ₪ נטו למשפחה עם משכנתה של 800,000 ₪ ל 25 שנים.

עד היום המעקב הזה לא היה אפשרי ברמה היומיומית. מהיום, לקוחות שטרן משכנתאות (ייעוץ והכוונה בעולם המשכנתה) יכולים להנות מעבודה מאוד קשה של פיתוח טכנולוגי ולהישאר תמיד עם היד על הדופק. מדובר בלא פחות ממהפכה שתחסוך לציבור מאות מיליוני שקלים.

איך אנחנו עושים אז זה?

בעזרת מערכת טכנולוגית מתקדמת, לקוחות שטרן משכנתאות, נהנים ממעקב משכנתה לאורך כל חיי המשכנתה שלהם.

המערכת מחוברת למקורות מידע כלכליים עדכניים ובעיקר למקור Big Data  של נוטלי משכנתאות ובעזרתו אנחנו יודעים לעקוב באופן יומיומי אחרי המשכנתה שלכם ולהתריע כשצריך על אופציה לטיוב ההלוואה שלכם או חלקים ממנה.

בפועל, אנחנו מזינים את המשכנתה שלכם למערכת ונותנים לכם גישה על מנת שתוכלו לדעת בכל יום נתון כמה שילמתם עד אותו יום, כמה ירד מקרן ההלוואה, האם יש לכם עמלות פירעון מוקדם וכל מה שאתם רוצים וצריכים לדעת מבלי להיכנס לאתרי הבנקים ולחפש את הנתונים או להמתין על הקו למוקד שעה וחצי ואז ישלחו לכם את זה בפקס.

השירות כרוך בעלות מינימאלית של 10 שקלים בחודש או 120 ₪ בשנה ושווה כל אגורה. שווה לכם שקט נפשי, שווה לכם זמינות נתונים והכי חשוב, התראות על הזדמנויות למחזר את כל המשכנתה או חלקים ממה ולחסוך עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים חדשים.

אחרי משכנתה חייבים לעקוב באופן יומיומי ואסור להתפשר על זה. מי שיתפשר, פשוט יפסיד המון כסף. הכסף הזה יכול ללכת לבנק או להיות מופנה לצרכי המשפחה שלכם. אתם תחליטו!